Rozlosování + Výsledky

Hráči přípravek:

Březina,Tomančak, Fiala, Janošec, Manestar, Martinisko, Ožana, Chlopčík, Hálová, Skotnica

 

Výsledky z utkání z 16.5. 2014:

Dobrá - Ostravice 1:10

Nošovice - Ostravice 1:14

Výsledky z utkání z 9.5. 2014:

Frýdlant - Ostravice 10:8

Výsledky z utkání z 1.5. 2014:

Ostravice - Staré Město B 13:1

Ostravice - Staré Město A 12:4

Výsledky z utkání z 25.4. 2014:

Ostravice - Raškovice 8:4

Ostravice - Janovice 13:0

Výsledky z utkání z 18.4. 2014:

FM A - Ostravice 8:4

FM B - Ostravice 6:7

 

Rozpis zápasů starší přípravky Jaro 2014:

Den Datum Čas Zápas Hřiště
18.4. 16:00 Ostravice - FM "B" Frýdlant
18.4. 17:00 Ostravice - FM "A" Frýdlant
25.4. 16:00 Ostravice - Janovice Frýdlant
25.4. 17:00 Ostravice - Raškovice Frýdlant
1.5. 16:00 Ostravice - Staré Město "B" Ostravice
1.5. 17:00 Ostravice - Staré Město "A" Ostravice
9.5. 16:00 Frýdlant - Ostravice Frýdlant
16.5. 16:00 Nošovice - Ostravice Nošovice
16.5. 17:00 Dobrá - Ostravice Nošovice
23.5. 16:00 Ostravice - Václavovice "B" Ostravice
23.5. 17:00 Ostravice - Václavovice "A" Ostravice
30.5. 16:00 FM "B" - Ostravice Frýdlant
30.5. 17:00 FM "A" - Ostravice Frýdlant

 

Výsledky z utkání z 18.10. 2013:

Václavovice A - Ostravice 5:5

Václavovice B - Ostravice 3:6

Výsledky z utkání z 11.10. 2013:

Ostravice - Nošovice 22:0

Ostravice - Dobrá 12:3

Výsledky z utkání z 4.10. 2013:

Ostravice - Janovice 7:1 (3x Březina, 3x Janošec, Skotnica)
Ostravice - Raškovice 11:2 (4x Janošec, 3x Březina, 2x Chlopčík, 2x Fiala)

Výsledky z utkání z 27.9. 2013:

Ostravice - Frýdlant 2:0 (2x Březina)

Výsledky z utkání z 13.9. 2013:

Ostravice : Staré Město A 4:4 (Březina, Tomančák, Janošec, Manestar)
Ostravice : Staré Město B 16:1 (5x Březina, 3x Fiala, 3x Ožana, 3x Janošec, Manestar, Tomančák)

 

Rozpis zápasů starší přípravky Podzim 2013:

Den Datum Čas Zápas Hřiště Sraz
13.9. 16:00 St. Město "A" - Ostravice St. Město 15:00
13.9 17:00 St. Město "B" - Ostravice St. Město  
27.9. 16:00 Ostravice - Frýdlant Ostravice 15:30
4.10. 16:00 Janovice - Ostravice Raškovice 15:00
4.10. 17:00 Raškovice - Ostravice Raškovice  
11.10. 16:00 Ostravice - Nošovice Frýdlant 15:15
11.10. 17:00 Ostravice - Dobrá Frýdlant  
25.10. 16:00 Václavovice A - Ostravice Václavovice 15:00
25.10 17:00 Václavovice B - Ostravice Václavovice