Frýdlant B - Ostravice

29.09.2012 16:00

Komentář ze strany Frýdlantu B ze zápasu 29.9. 2012:

Naše juniorka se postavila v místním derby sousední Ostravici a určitě ji nečekalo nic jednoduchého. Naši hráči jednoznačně zaspali úvod zápasu, kdy po dvou střelách svítil na ukazateli stav 0:2. Až po té začali hrozit naši hráči, ale většinou to bylo spíše po hrubkách v obraně hostů. Nedáš dostaneš, útočník Peml neproměnil dva samostatné nájezdy na brankáře, Jílkovi zase při přehazování brankáře chyběl ke skórování asi metr.Ostravice znovu trestala. Do poločasové přestávky se šlo za stavu 0:3. Hned z rozehrávkou druhé půle muselo být všem jasné, že ve Frýdlantské kabině byl vítr. Již ve 48.minutě se mohli konečně radovat domácí,když si po střele Kubáska srazil brankář míč zády do brány. Ovšem ihned po rozehrávce naši hráči inkasovali tvrdý úder v podobě dvou zásahů. Jeden mimo jiné po pěkném přímém kopu exligisty Stýskaly. 1:5 . Určitou naději do žil vlil Jucha, který po pěkné akci uklidil z blízky míč za záda brankáře.2:5 Svou chvíli si brankář hostí vybral po dlouhém pasu, kdy neodhadl situaci a zfauloval Kubáska, za tento čin viděl brankář oprávněně červenou kartu. K přímému kopu se postavil Minarčík a nedal obránci, který si oblékl rukavice a postavil se do brány, šanci. 3:5. O zápletku bylo postaráno, když Prachař proměnil svou šanci a stav byl 10.minut před koncem 4:5. Frýdlant se usídlil na straně hostů, dobýval bránu,ale již nepadl tížený gól, který si přála také z části zaplněná tribuna. Ostravice mohla vítězství zvěčnit svými rychlými kontry, avšak nestalo se. Naše juniorka předvedla dobrý, bojovný druhý poločas. Škoda prvního poločasu, který byl značně odlišný. Góly: Kubásek, Jucha, Minarčík, Prachař.