Hukvaldy - Ostravice

19.05.2013 08:54

Komentář ze strany Hukvald ze zápasu 18.5. 2013.

Důležitý zápas se třetím celkem tabulky začal oboustranně opatrně a první větší šance přišla až

v 9. minutě, kdy Rumel poslal zleva míč na Košicu a ten v tísni střílel nad.Poté se předvedli i hosté,

obrana se nedomluvila s brankářem, ale naštětstí hostující hráč byl ve velkém úhlu a branku neohrozil.

Zato v 18. minutě už to byla hrozba opravdová a po rohu hlavička těsně minula břevno domácí branky.

Poté převzali iniciativu opět domácí a Košica z 18 metrů pálil opět nad.O minutu později si to zopakoval

a tentokrát minul levou tyč.Největší šance přišla ve 25. minutě.Košica vysunul Rumela, ten postupoval sám

na brankáře, ale míč si posunul trošku více a gólmana nepřestřelil.Poté přišla nešťastná událost, když se

srazil s hostujícím brankářem Honza Chamrád a musel být s otřesem mozku odvezen do nemocnice.

Přejeme mu brzký návrat.Aby toho nebylo málo, musel pro zranění odstoupit Lukáš Tobiáš a trenér Chýlek

musel reagovat přeskupením obranných řad.

Do druhého poločasu vstoupili lépe opět hukvaldští a hned ve 48. minutě po chybě obrany se dostal k míči

Černík, ale brankář jeho pokus srazil.Domácí stupňovali tlak, Matějka z 18 metrů střílel nad a přišla 56.minuta,

Galásek typickým pasem poslal na Rumela, ten se obtočil kolem obránce a střelou z 18 metrů překvapil

hostujícího brankáře a vedli jsme 1:0 !Tím okamžikem jako bychom se začali bát o výsledek a přenechali

iniciativu hostům, ale ti moc nebezpeční v útoku naštětstí nebyli, až na nbezpečný trestný kop z 20 metrů,

který Sasín bravůrně lapil a stejně to dopadlo i o 10 minut později.To bylo z hostující strany vše a pak začala

čtvrthodinka zmařených šancí hukvaldských, kdy nejdříve z půlky šel sám na brankáře Matějka, ale ve finále

mu chyběly síly a hosté ho stačili zblokovat.Poté utekl zase Košica a těsně před šestnáctkou byl sražen

hostujícím Janošcem a rozhodčímu nezbývalo než hostujícímu bekovi ukázat červenou kartu.v 87. minutě zase

prošli obranou Matějka s Rumelem, ale Matějka možná mohl volit přihrávku na volného Rumela místo střely,

kterou brankář v pohodě chytil.V poslední minutě ještě znovu osamocen postupoval Galásek, a ten zase pro

změnu místo střely z 11 metrů volil přihrávku a obrana srazila na roh a to byl už závěr a tím utkání skončilo