Václavovice - Ostravice

13.10.2012 15:30

Komentář ze strany Václavovic ze zápasu 13.10. 2012:

Utkání s Ostravicí bylo pro nás velmi nešťastné. Už v 10.minutě jsme prohrávali po dvou rychlých brankách 0:2. První padla v 5.minutě z trestného kopu a druhá po nedorozumění v naší obraně o chvíli později. Snažili jsme se o vyrovnání a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Vypracovávali jsme si jednu šanci za druhou, ale bohužel naše produktivita je v posledních utkáních žalostná. V 15.minutě se nám po krásné kombinační akci podařilo snížit Ondrou Habernalem na 1:2. Hosté nám ve 20.minutě opět odskočili na rozdíl dvou branek, když proměnili penaltu za nastřelenou ruku Tondy Novotného. Do přestávky jsme zahodili ještě několik šancí, ale branka už nepadla. Do kabin jsme tedy odcházeli s dvoubrankovým mankem.

Druhou půli jsme opět začali našim náporem, ale branky jsme se dočkat nemohli. Hosté se dostávali do nebezpečných příležitostí jen zřídka, ale jejich produktivita byla obdivuhodná, 5 šancí = 4 góly. V 70.minutě tedy Ostravice zvyšovala na hrozivých 1:4. Naše odpověď přišla za 2 minuty, kdy se trefil Petr Vojtek – 2:4. Bohužel další branky jsme už nepřidali, ikdyž šancí jsme si dokázali připravit opravdu hodně. V nervózním utkání jsme tedy po dobrém výkonu, ale katastrofální koncovce darovali 3 body hostům z Ostravice.

Velmi slabý výkon předvedl hlavní rozhodčí Síkora.