03.11.2012 14:00

OSTRAVICE - PÍSEK 0:5 (0:2)

Sestava: Boháč - Žejdlík (40. Kowalík), Rozkydal (67. Slivoník), Poruba, Blahuta (46. Šigut) - Stonavský M., Stýskala, Procházka, Přasličák, Stonavský O. - Platoš

Branky:

"Domácí" zápas byl odehrán na umělce v FM ve stejné sestavě jako v minulém vítězném zápase proti Hukvaldám. Proto je výsledek zarážející a podrobnosti budou doplněny, pokud mi přijdou informace na email, jelikož jsem se zápasu nemohl zúčastnit...

Pohled brankářské jedničky Boháče, který po zápase dodal: "Byli jsme fakt špatní, první poločas nám nic nešlo a nedařilo se. V druhém poločase jsme začali hrát a už jsme se zvedali výkonově, když jsme ale dostali na 3:0, to nás srazilo zase na zem a pak to krásně trefil na 4:0 do šibenice a bylo rozhodnuto".

Zajímavosti po utkání: Série domácí neporazitelnosti tedy skončila, naposledy Ostravice doma prohrála 26.5. 2012 (0:1 Hukvaldy). Na druhou stranu kvůli počasí jsme hráli v FM na umělce, takže se vlastně o domácí prostředí nejednalo. O pět a více gólů jsme naposledy prohráli před více než rokem, konkrétně 11.9. 2011 (2:9 Kozlovice). Závěrem jsme v letošní sezóně odešli z hřiště poraženi po více než dvou měsících a 7 zápasech v řadě, kdy jsme bodovali, naposledy 1.9. 2012 (0:1 Oldřichovice).