16.10.2021 14:30

OSTRAVICE - KOPŘIVNICE 1:3 (1:2)

Sestava: Boháč (41. Mendrek) - Březina, Jucha, Jandek, Ledvoň M. - Jedlička (72. Pavelec), Stýskala, O. Stonavský, Salava, Kopčo - Kubásek (81. Kurečka)

Branky: 45.. Stonavský O. - hosté 3. a 27. a 48.

V sobotu k nám zavítala Kopřivnice, která má každoročně postupové ambice. My chtěli soupeře překvapit a doma bodovat, ale opět se sešla plná řada chyba a smolných okamžiků, které nám v tom zabránily. A to Ostravice nastoupila v totožné sestavě, která urvala bod v Jičíně. První zádrhel přichází již v 3. minutě,  z pravé strany centr si stoper Jandek nešťastně sráží do vlastní branky. Opět špatný start do utkání. V 11. minutě se snaží probít do vápna Stýskala, ale obrana ho blokuje na roh. Další šílená hrubka přichází v 27. minutě, stoper Jucha namazal hráči Kopřivnice, poté jsme v rohu hřiště ztratili míč, když už to vypadalo, že situaci ustojíme. Ovšem střela Kopřivnice za hranicí vápna prochází Boháčovi pod ramenem a tak prohráváme 0:2. Rychle odpovědět mohl v 29. Stýskala, ve vápně mu míč sklepl Kopčo, ale náš kapitán trestuhodně zahodil. Poté centr do vápna neproměňuje Kubásek, ani o chvíli Březina. Poté je hra přerušena, hostující hráč se nešťastně srazil s naší obranou a musela dojet i záchranka. Přejeme brzký návrat na hřiště. A další smolný okamžik pro Ostravici je zranění brankáře, do branky se v dalším domácím zápase musí postavit obránce Mendrek. To nás ale nepoložilo i přes ty chyby a smůlu snižujeme vedení soupeře. V 45. minutě Stýskala po rohu nachází Stonavského a tak se jde do kabin za stavu 1:2

I přesto všechno byl soupeř hratelný, Kopřivnici jsme nepustili do šance, dvě nenápadné akce ovšem skončily v naší síti. Bohužel svůj osud si Ostravice dneska určila sama, V 48. minutě Kopřivnice nakopává míč, stoper Jucha netrefil, obránce Březina zaspal, brankáři chyběl krok a tak hráč hostí pohodlně dokopává do branky - 1:3. Potom to už Ostravice měla těžké. Kopřivnice zahrozila z dalších brejků, to se podařilo vychytat nebo zblokovat. A když ani Stýskala do třetice svoji tutovku v zápase neproměnil, dělovka končí na středu a Kopčo dorážku dává mimo,  zápas směřoval do další domácí prohry. Poté už to bylo vabank, hostující hráč šel na konci utkání sám na naši branku, ale provizorní brankář Mendrek střelu vyráží

Názor diváka: Není moc co hodnotit, když kvalitnímu soupeři prakticky darujeme tři branky a sami neproměníme nic moc, není moc šance na úspěch. Je to celý podzim to samé, je to i smůla směrem k naši brance, ale snad něco ještě ve zbývajících třech utkáních něco uhrajeme...