20.05.2023 17:00

VEŘOVICE - OSTRAVICE 1:1 (0:1)

Sestava: Rusek - Blaha, Mendrek, Jucha, Ledvoň - Jedlička, Stýskala, M. Stonavský, O. Stonavský, Kopčo (46. Plucnara) - Valigůra

Branky: 88. domácí - 19. Kopčo

Veŕovice měly skkvělý podzim, na jaře se ale trápí a toho chtěla Ostravice využít. Museli jsme se vypořádat s absencí Salavy v obraně a Kubáska v útoku, jinak po dobrém prvním poločase vedeme po brance Kopča 1:0. V tom druhém byl zápas vyrovnaný, nám se nepodařilo žádnou šanci využít, tlaku Veřovic jsme odolávali až do 88. minuty kdy ze strany prostřelil Ruska domácí hráč. Oba týmy tak berou bod za remízu. V dalším utkání hostíme doma Trojanovice.

Názor diváka: Na utkání jsme nebyl, soutěž se dohrává, nám se nedaří některé utkání dotáhnout do vítězného konce i když vedeme.