Diskuze

Datum: 21.04.2018

Vložil: MK

Titulek: Výsledek

Po slabém prvním poločase si soupeř vypracoval rozhodující náskok. V tom druhém jsme sahali po vyrovnání, ale nepovedlo se...

Ostravice - Odry 1:3 (0:2) - O. Stonavský

Datum: 20.04.2018

Vložil: MK

Titulek: náš hráč uplynulého kola

Velkého úspěchu dosáhl náš hráč Denis Dušík na portálu fotbalunas, který propaguje nižší soutěže. A jelikož jsme trochu zalobovali v hlasování ;-), vyhrál nejlepšího hráče uplynulého kola! Tomuto webu pak poskytl rozhovor :-)

Datum: 19.04.2018

Vložil: MK

Titulek: pozvánka na sobotu

Krásné sobotní letní počasí, skvěle připravený trávník a stále ještě na jaře neporažená Ostravice. Přijedou posílené Odry, které se na záchranu vyzbrojily a už téměř získaly za tři kola tolik bodů, co za celý podzim. Diváci, jste zváni na tento atraktivní, ale těžký duel a podpořte tým! V před zápase můžete shlédnout poprvé doma na jaře i naše žáky.

Titulek: Re: nedělní výsledek

Gratulace k předvedenému výkonu. Utkání mělo náboj, bojovnost, bylo se na co dívat. Dobře jsem si zafandil a tleskám celému týmu.
Na to, že Mořkov měl do této doby druhou nejlepší obranu v soutěži, kupili dočela hodně chyb a naši hráči byli po celé utkání lepším týmem. Velkým uklidněním byl určitě už v 6.minutě perfektně zahraný přímý kop z hranice šestnáctky Petra Stýskaly. Moc se mi dnes líbil Denis Dušík a dovolím si ho zvolit hráčem utkání. Jeden gól dal a na jeden nahrál. Domácím obráncům neustále unikal a srdnatě s nimi dojoval, často dokazál obejít obránce jeden na jednoho a nebezpěčně z toho zakončovat či přihrávat spoluhráčům.
Škoda, že jsme nechali soupeře snížit na 2:1 a tím zdramatizovat utkání, ale aspoň to mělo ten správný náboj :-)
Slávek super skvělý zákrok v 88.minutě, kdy nenechal domácí snížit a opět zdramatizovat poslední minuty.
Jedinou kaňkou na utkání, dle mého názoru, byl výkon rozhodčího, ten byl hodně slabý, kazil to na obě strany a předvedl mnoho "divných" rozhodnutí proti oběma týmům.
Mile mne překvapil výkon Petra Veličky na bekovi, kterého jsem dlouho neviděl v základu.
Gratulace Vojtovi s Jardou a celému týmu

Datum: 13.04.2018

Vložil: MK

Titulek: pozvánka na neděli

V neděli míří fotbalisté Ostravice do pěkného areálu v Mořkově. Tento tým je o příčku před námi a zatím na jaře odehrál jen jeden zápas, když vyhrál v Pustějově. My se pokusíme bodovat a přiblížit se tak šestému místu! Diváci, jste zváni!

Mořkov - Ostravice, neděle 15/4, 16:00

Datum: 11.04.2018

Vložil: MK

Titulek: Slávek mezi hvězdami kola

*MILOSLAV BOHÁČ (Ostravice)
Druhá nejlepší ofenziva soutěže ze Spálova narazila na hřišti daleké Ostravice na strážce domácí svatyně, jenž byl nejlepším hráčem utkání a hlavně díky jeho parádním zákrokům skončilo zajímavé střetnutí bezbrankovou remízou.

Datum: 09.04.2018

Vložil: Mk

Titulek: video ze zapasu

sestrih utkani se Spalovem na nasem youtube kanalu, odkaz na hlavni strane webu

Datum: 08.04.2018

Titulek: Velká pochvala

Velká pochvala celému týmu a Vojtovi s Jardou. Výborný kolektivní výkon podložený jednoduchou a účelnou hrou defenzivy, ze které bych rád vyzdvihl hlavně výkon Mariána Ledvoně.
Slávek v bráně opět ukázal svou extratřídu, kdy v silné desetiminutovce(70-80min) soupeře chytil tři tutovky v rychlém sledu za sebou a pozásluze si ho dovolím zvolit hráčem utkání. Perfektně stahoval všechny centry a rohy soupeře, nic neboxoval a dodával klid celému týmu.
Nádherný přímý kop Petra Stýskaly mířící do šibenice chytil neméně skvělým způsobem soupeřův brankář. Tady jsem musel s chutí zatleskat oběma.
Jen tak dál pánové, včera jste ukázali, že fotbal hrát umíte a že minulý týden byl jen vyjímkou, která se už, doufám, nebude opakovat.
Co opravdu chválím je, naprosto odlišný způsob hry našich obránců. Plně zodpovědný, bez zbytečných kliček a jiných mezi přihrávek.
Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsem vám rád a pozásluze za předvedený výkon s chutí zatleskal.