Diskuze

Datum: 22.06.2018

Vložil: MK

Titulek: sestava celeho rocniku

Dva naši hráči se zaslouženě dostali do elitní jedenáctky naší soutěže. Gratulujeme!

Miloslav Boháč, TJ Sokol Ostravice

Odchovanec místního klubu, který už 10 let chytá jako jednička za Ostravici patřil i v této sezóně k oporám mužstva. Odchytal všechny zápasy, ve kterých tým držel výbornými zákroky, v klíčových okamžicích mu míče z rukavic prostě nevypadnou a také má přehled o hře samotné, takže jeho pohotové rozehrávky byly základem pozdějších dobrých akcí týmu. V sezóně vychytal 6 čistých kont, ale jeho forma gradovala hlavně na jaře, kdy v pěti zápasech nepustil za svá záda míč. A v celé jarní části kapituloval jen 15x, což je vynikající výsledek. Defenzíva v čele s ostravickým brankářem byla pro soupeře těžkým oříškem a mnohdy mu jeho spoluhráči děkují plácáním po zádech za skvělé vychytané gólovky.

Petr Stýskala, TJ Sokol Ostravice - 16 gólů

Ofenzivní záložník a tvůrce ostravické hry byl tento ročník nezastavitelný.Bývalý hráč ligového Slovácka či Třince měl lví podíl na tom, že Ostravice vyhrála na jaře sedm utkání, celkem získala 24bodů a skončila na pěkném šestém místě. Stýskala se zapsal mezi střelce celkem jedenáctkrát, navázal na svých pět podzimních branek a stal se tak nejlepším střelcem týmu. K tomu jeho přihrávky vedly k dalším šancím i brankách spoluhráčů.Dovedl jako kapitán tým a brankou k výhře v Mořkově, gólem přispěl remízou v Tiché. Sám rozhodl utkání s Vlčovicemi a třemi góly sestřelil Fryčovice.Poté jeho jediná branka porazila Veřovice a potvrdil přímým kopem výhru nad Starým Jičínem. Svoji formu ukončil dvěma góly v Kopřivnici.Tento hráč hrál cely ročník v excelentní formě a byl pro Ostravici klíčovým a rozdílovým hráčem.

https://www.fotbalunas.cz/sestava-kola/6468/sestava-kola-rocni-kolo-moravskoslezsky-1-b-trida-sk-d-2017-2018/

Datum: 18.06.2018

Vložil: MK

Titulek: Voky

V sobotu se naše ostravická brankářská legenda definitivně rozloučila s kariérou. David Vokal alias Voky nastoupil symbolicky na posledních pět minut, penaltu skoro chytil a pak si připsal ještě dva skvělé zákroky. Voky za všechny ty roky - DÍKY CHLAPE!!!

Datum: 17.06.2018

Vložil: MK

Titulek: 17/18 je u konce

Na jaře jsme získali 24bodů a to nás vyšvihlo na krásné šesté místo celkově. Jen pro zajímavost jsme získali stejný počet bodů jako loni, ale o stupínek lepší umístění. Naše forma gradovala, tak je škoda, že tu máme 2 měsíce pauzu :) DÍKY VŠEM za pohodovou sezónu.

Datum: 17.06.2018

Vložil: MK

Titulek: Poslední utkání

Ostravická kanonáda a zasloužené konečné šesté místo v soutěži!!!

Kopřivnice - Ostravice 2:5 (0:3) - 2x Stýskala, Březina, O. Stonavský, Platoš

Datum: 14.06.2018

Vložil: MK

Titulek: pozvánka na sobotu

Tato sezóna neskutečně rychle utekla a díky hlavně povedenému jaru ji mohou všichni na Ostravici považovat za úspěšnou. Poslední krok a boj o konečné šesté místo jedeme uhrát do Kopřivnice. Jste na toto utkání všichni zváni. Po něm se tým přesune na hřiště do naší klubovny (cca od 17h), kde proběhne závěrečné zhodnocení a ukončení sezóny 2017/2018.

Kopřivnice - Ostravice, sobota 16/6, 14:00

Datum: 11.06.2018

Vložil: MK

Titulek: díky za domácí část sezóny!

Toto je naše bilance v celé domácí sezóně. Patří nám šesté místo - 13zápasů 7v 2r 4p, skóre 21:13, 23 bodů.

V sobotu se jedeme do Kopřivnice poprat o šesté místo celkově. Utkání začíná už v 14:00 - vyhověli jsme domácímu požadavku začít před zakončením dříve a nám se to také hodí, že... :-)

Datum: 10.06.2018

Vložil: MK

Titulek: sobotní výsledek

Splnili jsme roli favorita a soupeře porazili rozdílem čtyř branek!

Ostravice - Pustějov 4:0 (2:0) - 2x O. Stonavský, Březina, Pavelec

Datum: 10.06.2018

Vložil: Ondra

Titulek: Re: sobotní výsledek

Po dlouhé době jsem se zase dostal na fotbal a gratuluji hráčům a realizačnímu týmu k vítězství.
Soupeři se snaha nedala upřít, ale musíme si sportovně přiznat, že právem jsou na sestupových příčkách a kvalita na jejich straně byla bídná.
Co se týká nás, jen doufám, že Petrovi Stýskalovi bude zdraví sloužit ještě hodně douho a že bude za Ostravici nastupovat ještě v mnoha sezónách. Rozdíl, když hrajeme s ním nebo bez něho, je do očí bijící. Bez Petra jsme sotva poloviční.
Kluci se včera snažili, kombinovali, chtěli uspět, né že by né, ale těch zpětných přihrávek, kdy si prostě nevěděli rady se založením útoku bylo na mé gusto až příliž.
Většina jakoby měla strach vzít tu zodpovědnost na sebe, vyvést míč, založit útok atd.
Velice trefně to někdo okomentoval v prvním poločase z naší "VIP" lavičky bývalých Ostravických hráčů mezi střídačkami "Ještě golmanovi to přihrej, ten to ještě neměl"...
Samozřejmě, je to jen můj názor a spousta diváků s ním nemusí souhlasit, ale mě styl alá Barcelona s tisicí přihrávkami a zpětnými balóny nebaví. Ale zase je spousta těch, kterým se to líbí :-)
Vojtovi chci pogratulovat ke skvělému střídání ve druhém poločase, kdy trápícího se Denise Dušíka nahradil Michal Němec.
Skvělý tah, kdy náš uvadající útok v tu chvíli dostal nový impuls a Michal rozhýbal naší útočnou hru perfektním způsobem. Za ten čas, co byl Michal na hrišti, stihl několik perfekních akcí, zakončení a přihrávek. Škoda jen, že se mu nepodařilo skórovat. Za svou aktivitu by si to zasloužil.
V obraně se mi líbila hra Vaška Jandka, který vyhrával většinu hlaviček, byl zdravě tvrdý, v soubojích neuhnul, téměř nechyboval a bylo na něho spolehnutí. Tak bych si představoval hru našich stoperů.

Ještě jednou gratulace Ondra

Datum: 07.06.2018

Vložil: MK

Titulek: pozvánka na sobotu

Poslední domácí utkání sezóny je tady. Přivítáme nováčka z Pustějova, který se pravděpodobně s krajskou soutěží po roce rozloučí, takže je naším úkolem toto utkání zvládnout a rozloučit se s našimi diváky vítězně!

Ostravice - Pustějov, sobota 9/6, 17:00

Datum: 02.06.2018

Vložil: MK

Titulek: sobotní výsledek

Zejména po prvním výborném poločase, kdy se nám podařilo vstřelit všechny branky, jsme silný Starý Jičín porazili!

Ostravice - Starý Jičín 2:0 (2:0) - Horňák, Stýskala

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek