Titulek: Priprava, neděle, Jeseník - Ostravice

už po několikáté se opakuji - skvělý přístup, supr fotbal i dnes na tréninku...! Děkuji.

VV

Datum: 18.02.2018

Vložil: MK

Titulek: 1. příprava

V prvním utkání v letošním roce jsme v Korňi porazili hokejově Libhošť (1.A) 8:7, poté co jsme už v 60. minutě vedli 7:2! Čtyři branky zařídili bratři Dušíkové, kdy starší Denis by se na jaře měl objevit v našem dresu. Naopak už schází Lukáš Sloboda, který se na vlastní žádost vrací na jaro do své Bašky.

Ostravice - Libhošť 8:7 (3:2) - 2x Dušík D., 2x Dušík M., Ledvoň L., Stonavský O., Stonavský M.

Sestava: Boháč - Schmidt, Horňák, Jucha, Ledvoň M. - Velička, Dušík M., Stonavský O., Stonavský M., Ledvoň L. - Dušík D.

Omluveni: Jandek, Stýskala, Mendrek, Vokal, Pavelec, Němec, Žižka

Vložil: VV

Titulek: Ostravice - Libhosť

Dík všem za včerejší prístup a fotbal, který jste predvádeli.
....už se teším na další utkání - jestli to bude tak pokračovat :-)....

Nekterí ani nevedeli jak to skončilo (to vidím jen u prípravek....), což je supr, protože víc si všímáte hru jak výsledek :-)

Takže celkove jsme vyhráli 8:7 (3:2).
Nebýt poslední čtvrtiny utkání, kterou jsem prohráli 1:5, tak by to bylo skvelé!

VV

Datum: 13.02.2018

Vložil: VV

Titulek: priprava

Jak jsem už předtím v SMS-kách napsal : Skvělý přístup k tréninkům a dnes i počet 13 hráčů + omluvy. ...supr.

V sobotu hrajem od 18.00, počítám odjezd z Ostravice v 16.45.
...a jenom fotbal.

Poprosím (úplně vážně) absolutně čisté kopačky/turfy....

Dík.

VV

Vložil: MK

Titulek: první příprava

Už v sobotu odehrají muži Ostravice první zápas v roce 2018. Nastoupíme proti Libhošti, která hraje 1.A třídu. Utkání startuje na Slovensku na umělce v Korni. Čas utkání i odjezdu bude upřesněn.

Titulek: gratulace

Rodina Rozkydalů, která je pro náš Sokol tak významná, se rozrůstá. Gratulujeme našemu hráči Jardovi Rozkydalovi k narození dcery Nelinky! A náš trenér Jarda starší může být pyšný děda!

Datum: 15.01.2018

Vložil: MK

Pěkný leden všem. Zimní příprava se pomalu a jistě blíží a my Vám přinášíme první info.

1. pokračovat v týmu mužů by měli všichni, co zasáhli do podzimním bojů + řeší se nějaké doplnění kádru

2. rád bych během zimy ještě udělal nějaký rozhovor s někým z týmu, do komentářů pište svá přání s kým!