Ostravice - Bukovec

08.06.2013 17:00

Komentář ze strany Bukovce ze zápasu 8.6. 2013:

K dalšímu zápasu jsme zavítali na půdu Ostravice, která je v tabulce na třetím místě. Ovšem do zápasu jsme nenastoupili v plné sestavě, ale jak jsme se později dověděli tak ani domácí nebyli kompletní. Velké změny jsme měli hlavně ve složení obrany. Domácí měli zpočátku něco více ze hry, a taky se dostávali do šancí. První využili po špatném rozebrání hráčů. Domácí vykombinovali naši obranu a nahrávkou našli před šestnáctkou volného Ostravického útočníka, který vystřelil přesně 1:0. Domácí měli pořád více ze hry, ale ikdyž si nějaké šancé vytvořili, tak nic nevyužili. A tak přišel trest na druhé straně, kdy po průniku P. Poloka a střele do tyče se míč odrazil k B. Muchovi a ten dorazil míč do brány 1:1. Do konce poločasu se již nic podstatného nedělo, a ikdyž domácí drželi více míč, tak byl výsledek poločasu nerozhodný.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili moc šťastně. Hned z první akce domácích jsme inkasovali. Po přízemním centru si křikl Ostravický útočník na spoluhráče, který mu přepustil míč a ten z první nezaváhal 2:1. Poté jsme se konečně vzpamatovali a začali jsme mít nebezpečné protiútoky, se kterých jsme měli pár přečíslení, ale ujala se až třetí, kdy J. Volný pustil míč za sebe na B. Muchu a ten v samostatném nájezdu nezaváhal a vyrovnal na 2:2. Domácí mohli zvítězit, ale dobře chytajícího V. Byrtuse se jim už nepodařilo prostřelit. Na konci zápasu měli Ostravičtí velkou příležitost, ale mířili do připraveného V. Byrtuse. Hosté mohli rozhodnout z poslední šance kdy sice tísněn P. Polok šel sám na bránkáře, ale bohužel přestřelil bránu. Zápas byl vcelku vyrovnaný, ikdyž domácí drželi více míč na svých kopačkách. Ale na druhé straně měli trošku blíže vítězství asi hosté z Bukovce, protože měli více vyložených šancí hlavně v druhé půli, kdy hrozili z rychlých přečíslení.