Ostravice - Janovice

17.08.2013 17:00

Komentář ze strany soupeře ze zápasu z 17.8. 2013:

K prvnímu utkání v okresním přeboru zajížděli naši hráči na Ostravici, která v minulém ročníku skončila na pátém místě OP. Od začátku se začala projevovat větší sehranost mužstva domácích. V 7. minutě poprvé zahrozili, když domácí hráč přestřelil z malého vápna prázdnou branku. Ve 13. minutě se měnilo poprvé skóre. Dva hráči Ostravice šli na jednoho obránce a bez problému zvýšili na 1:0. Další šance domácích ve 24. minutě po levé straně skončila po přízemní střele v naši brance 2:0. Během prvních třiceti minut byla Ostravice lepší a až potom se nechala výsledkem ukolébat a naši hráči se začali prosazovat. Ve 40.minutě po faulu na Lukáše Karáska ve vápně, který ale hlavní rozhodčí viděl jako faul mimo vápno, zahrával Petr Plichta přímý kop a nádhernou střelou k tyči nedal brankáři žádnou šanci 2:1. Ve druhém poločase se hra začala kouskovat, přibývaly fauly na obou stranách a docházelo i ke strkanicím, které musel řešit rozhodčí. Při hlavičkovém souboji byl zraněn Lukáš Karásek. Na hlavě měl menší tržnou ránu, která mu byla ošetřena a pokračoval dál v zápase, kde dál srdnatě bojoval a neuhýbal ze žádných soubojů. Při jednom z dalších soubojů se ocitl na zemi Petr Plichta s vyraženým dechem, po ošetření musel bohužel střídat, ale doufáme, že bude do příštího zápasu v pořádku. Místo zraněného Petra Plichty nastoupil Čestmír Roháček a v 75. minutě měl obrovskou šanci, kdy sám před brankářem místo přelobování brankáře vystřelil vedle branky. Z následného protiútoku domácí zahrávali přímý kop po faulu našeho hráče a bohužel zvýšili skóre na 3:1, které vydrželo do konce utkání. Naši hráči bojovali, chyběla však větší sehranost, ale i tak mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Doufejme, že svoji kvalitu projeví v dalším zápase doma s celkem Sokol Dobrá B a potěší fanoušky vítězstvím.