28.05.2022 17:00

OSTRAVICE - STARÝ JIČÍN 2:0 (0:0)

Sestava: Mikulec - Mendrek (83. Ledvoň L.), Salava, Kurečka, Ledvoň M. - Pavelec (72. Kubásek), Stýskala, O. Stonavský, Jucha, Březina - Kopčo (88. Mahút)

Branky: 79. Jucha, 81. Stýskala

Předposlední domácí zápas v sezóně a Ostravice po dvou porážkách v řadě tentokrát hostila Starý Jičín. Ten má na jaře výsledky jak na houpačce, my chtěli se na tohoto soupeře na vzdálenost jednoho bodu v případě výhry dotáhnout. Tentokrát jsme museli udělat pár změn v sestavě. Chyběli Hála, Jedlička a Tabášek, na lavičku usedl jen Kubásek, takže do hry musel braniář minulých kol Mendrek a do branky se po dlouhé pauze a poprvé v našem dresu postavil Mikulec. Prakticky celý zápas bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to domácí Ostravice, v prvním poločase jsme měli několik šancí, ale buď nás zradila koncovka a nebo nás vychytal výborný brankář Jičína. Stejně jako v utkání s Mořkovem jsme utkání rozhodli v závěrečné desetiminutovce. V 79. minutě se prosadil sváteční střelec Jucha, který v tomto zápase nastoupil v záloze. A chvíli poté kapitán Stýskala svým dvacátým gólem v sezóně upravuje skóre na konečných 2:0 pro Ostravici. Ve zbývajících třech kolem bude tedy Ostravice bojovat o 5. místo v sezóně, které by částečně napravilo né zcela výbornou podzimní část. Uvidíme jak to dopadne, v dalším kole zajíždíme do Kopřivnice...

Názor diváka: Na utkání jsem nebyl, ale výsledek mě potěšil...