20.04.2024 16:00

OSTRAVICE - TROJANOVICE 4:1 (2:1)

Sestava: Rusek - Mendrek, Jucha, Salava, Ledvoň - Jedlička (65 . Kopčo), Stýskala, Kubásek (86. Beňa), Hodula, Indra (89. Plucnara) - Milar

Branky: 12., 17. , 85. a 88. Milar

V dalším utkání jsme na našem hřišti přivítali Trojanovice. Hosté bojují ve spodních patrech tabulky, ale start jara se jim celkem povedl. My dnes nastoupili kompletní s cílem přidat doma další výhru v sezóně. Nakonec jsme branky dali na začátku a na konci zápasu a před utkáném se Stachovicemi se držíme na čele tabulky. Zářil matěj Milar, který trefil všechny branky. Prvních deset minut bylo opatrných, ale v 12. minutě jsme atakovali rozehrávku hostí, hráč trefil jen Milara, který doklepl do sítě. V 17. minutě se se vápně nejlépe orientoval opět Matěj Milar a bylo to 2:0. Vypadalo to tedy na pohodový zápas. Poté jsme přece jenom polevili, hosté začali podnikat nebezpečné útoky a po jednom nich fauluje Ledvoň hráče ve vápně a píská se penalta. Tu Trojanovice proměňují. My další akce nedotáhli do konce a tak se jde do kabin za stavu 2:1.

I když v druhém poločase bylo na hřišti jen jedno mužstvo, i tak se nedařilo šance proměnit. A že jich bylo. Dvakrát Indra větrá rukavice hostujícího brankáře, Kubásek trefuje břevno a neprosadil se ani Stýskala. Trojanovice se nepřesností připravili o pár dobrých příležitostí. Nakonec v závěru všechny uklidnil opět Milar. Třetí brankou překvapil brankáře a s pomocí tyče je míč v brance. Poté už na konci utekl do otevřené obrany a čtvrtou brankou stanovuje konečný výsledek utkání...

Martin K. (člen TJ Sokol): Měli jsme v utkání převahu, ale nedařilo se nám zápas po dvou úvodních brankách zlomit. Penalta zbytečně udělala z utkání drama. Je to těžké, máme v hlavě, že do Stachovic chceme jet s tím, že se dnes vyhraje. Ale podařilo se to. Nyní nás čekají klíčové zápasy jara a uvidíme jak to dopadne.